Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна екскурсія "Мамонт Вінні та його друзі"

Інтерактивна екскурсія "Мамонт Вінні та його друзі"


Любі діти та їх батьки! Цього разу друг мамонта Вінні шерстистий носоріг (поки що без імені), а також мастодонт, північний олень знову запрошують вас до Вінницького обласного краєзнавчого музею


Ми підготували домашнє завдання: придумати шерстистому носорогу ім’я, яке матимете можливість запропонувати під час екскурсії.
Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому, коли частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи. Познайомляться з тваринами, які жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин.

Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, розмальовок, переглядом фрагментів мультфільмів. Щоб маленькі відвідувачі не втомлювалися, нами власноруч виготовлені зручні подушки для сидіння.

Надзвичайно приємно, що ця екскурсія користується популярністю у малечі. Тож 17 березня відбудеться 2 заняття: о 12 та 15 годині.

Ми формуємо групи від 5 до 18 чол., тому просимо обов'язково зареєструватися за телефоном: +380 (97) 220 15 93 або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Y9JcpO_GyysbkMtau1KlHpffaNFNAMDtWC6Gi8f1KDQ/edit

Екскурсію для вас проведе завідуюча науково-дослідницьким відділом природи Захарчук Наталка Петрівна (Наталка Захарчук).

e-mail: museum@i.ua
http://vinnytsia-museum.in.ua


Вік

6+


Вартість

Вхідний квиток для дітей: 10 грн
Екскурсійна путівка: 50 грн (з групи до 10 чол.)
З групи понад 10 чол.: 100 грн


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.