Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Мамонт Вінні та його друзі"

"Мамонт Вінні та його друзі"


Інтерактивна екскурсія для дітей 5-9 років «Мамонт вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле»


Любі діти та їх батьки! Мамонт Вінні та його друзі: мастодонт, північний олень та шерстистий носоріг знову запрошують вас до Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому, коли частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи. Познайомляться з тваринами, які жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин.

Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, розмальовок, переглядом фрагментів мультфільмів. Щоб маленькі відвідувачі не втомлювалися, нами власноруч виготовлені зручні подушки для сидіння.

Ми формуємо групи від 5 до 15 чол., тому просимо обов'язково зареєструватися за телефоном:
+380 (67) 915 07 75 або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xeEuoOBNEyjpjL45tCkiL10zGrgG9wwmveAfkeZvgrc/edit.

Екскурсію для Вас проведе завідуюча відділом науково-освітньої, виставкової та рекламної роботи - Суржикова Марія Ігорівна.


Вік

5–9


Вартість

Вхідний квиток для дітей: 20 грн


Телефон

+380 (67) 915 07 75


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Соборна, 19