Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас з писанкарства

Майстер-клас з писанкарства


У народі кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки»

 

Тож на занятті ви дізнаєтеся про традиції писанкарства на Поділлі: візерунки, символи, колорит. А найголовніше – власноруч розпишете, можливо, свою першу Великодню писанку.
Подільська писанка – унікальне явище національної культури України, у якому народ виявив свій мистецький хист, здатність до творчого осмислення та художнього узагальнення навколишнього світу.

Писанки ніколи не варили і не вживали у їжу, ними ніколи не бавились. За народними повір’ями вони були джерелом родючості землі, всіляких щедрот, багатства, запобігали різним напастям, захищали від стихійного лиха.

Писанками прикрашали хату, їх дарували. Наприклад, дітям давали писанки здебільшого з яскравими фарбами, хлопцям з червоним тлом, сонячними знаками, дубовим листям, господарям – «сорок клинців», людям похилого віку – з чорним тлом та поясами – «небесним мостом», «драбинками» тощо.

 

Вхідний квиток: для дітей та студентів: 20 грн.

Для дорослих: 30 грн. (з врахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування!)

 

Майстер-класи забезпечуються усім необхідним: фарбами, писачками, свічками. Єдине – на заняття потрібно взяти з собою варене або видуте сире яйце.

Реєстрація обов'язкова за тел.: +380 (63) 651-74-46 або https://docs.google.com/forms/d/18ZUacvg19iOVtirtzn4CAJuP6DN1KcO5LG7zScTlo2w/edit.


Вік

6+


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.