Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле"

«Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле"


Інтерактивна екскурсія для дітей 5-9 років "Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле"Чи знає ваша дитина якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому? Відомо їй, що у давні часи частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи?

А перенестися у льодовиковий період та познайомитися з тогочасними тваринами: мамонтом, північним оленем, шерстистим носорогом – бажає? Тоді вам – на цю тематичну екскурсію!

Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим: познайомляться з тваринами, які жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин.

Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, розмальовок, переглядом фрагментів мультфільмів. Щоб маленькі відвідувачі не втомлювалися, нами власноруч виготовлені зручні подушки для сидіння.

Ми формуємо групи від 5 до 15 чол., тому просимо обов'язково зареєструватися за телефоном: +380 (63) 651-74-46.
або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1sP6B71A5-CJmjcKC5XyCrVDcjg-86Gvq3lb39ZrTfQo/edit.

 

Екскурсію для вас проведе завідуюча відділом науково-освітньої, виставкової і рекламної роботи Суржикова Марія Ігорівна Mariya Surzhykova.
 

E-mail: museum@i.ua.

Сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua.


Вік

5–9


Вартість

Вхідний квиток: 20 грн (з врахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування)


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.