Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мусейон – дім, де живе кохання

Мусейон – дім, де живе кохання


До Дня святого Валентина інтерактивна екскурсійна програма

 

Мусейон – дім, де живе кохання

Шановні друзі музею і ті, хто ще жодного разу не побували у нас, всіх вас запрошуємо на історично-романтичний вечір!

Назва Музей походить від давньогрецького Мусейон (τὸ Μουσεῖον) — «дім Муз». І у вечір на Святого Валентина наш вінницький Мусейон буде домом історій про кохання, які оживуть.

У музеї панує атмосфера минулого, в якій неймовірним чином переплелись події та людські долі. Кожен предмет тут має свою біографію, а зі старих світлин дивляться обличчя жителів міст, сіл та містечок нашого краю. Але ж які пристрасті вирували в серцях мешканців Поділля у різні часи?

У світовому літописі любові є і подільські сторінки: безсмертне кохання славетного угорського композитора і піаніста-віртуоза Ференца Ліста і подільської аристократки Кароліни Вітгенштейн; історія відомої красуні ХVІІ ст. княгині Розанди, суперники за руку якої гетьман Речі Посполитої Марцін Каліновський та старший син Богдана Хмельницького Тиміш зійтися у 1652 р. в битві під Батогом; бурхливі почуття акторів вінницького театру Віри Холодної і Осипа Рунича…

Але кохання рідко буває безхмарним. Поруч із ним завжди йде пристрасть, спокуса і гріх. Тому сюрприз від наших археологів – зустріч із Змієм-спокусником.

Також серед спеціальних гостей чарівного вечора — богиня Флора, яка розповість про рослини, що сприяють сімейному щастю та поверненню пристрасті. Найшанованіша особа на селі — знахарка-ворожка повідає свої таємні знання, про кохання. А поважна господиня розповість про що б ви думали…? – про афродизіаки.

Родзинками нашого романтично-історичного вечора стануть квіткові любовні передбачення та пункт виконання мрій й бажань з музейною гарантією).

Реєстрація на організовані екскурсії обов’язкова за телефоном: +380 (68) 725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00) або за посиланням 

PS: Величезне прохання: якщо ви зареєструвалися, але ваші плани змінилися, повідомте будь-ласка за вказаним номером

Ми старанно готуємося та дужє на вас чекаємо!


Вік

0+


Вартість

для дітей та студентів: 40 грн
для дорослих: 50 грн ( з врахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування)


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.