Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Vinnytsia Food Fest до Дня Міста

Vinnytsia Food Fest до Дня Міста


Осінній «Vinnytsia Food Fest» в Центральному парку ім. Горького вразить виступами європейських гуртів, оновленим фуд-кортом та винним двориком, зоною Family Time та вже сталим і цікавим лекторіємЗ 13 по 15 вересня у Центральному Парку проходитиме яскравий початок осені, який здивує не лише гастрономічними цікавинками та розвагами, але й запропонує безліч різноманітних активностей для діток та їх батьків на зоні Family Time, драйвові виступи європейських гуртів та DJ-їв, винний дворик та смачний лекторій.

Розпочнеться святковий Food Fest 13 вересня з конкурсів на швидке поїдання їжі, будуть діяти швидкі одруження і вже в вечері Вінниця буде танцювати під виступ англійського гурту «Berd Rogers».

14 вересня цілий день буде святкування до дня народження улюбленого міста.
Зона Family Time запропонує майстер-класи з тістопластики, малювання, кулінарії, орігамі та танців. Також буде діяти спеціальна програма для людей віком 60+.

15 вересня липня всі ці розваги триватимуть: можна буде продегустувати вишукане вино на винному дворику, посмакувати оновленим фуд-кортом, відпочити на лаунж-зоні з Dj, відвідати лекторій та завершити гастрономічний вікенд виступами польського гурту «Yellow Horse» та українським гуртом «Light Dreams».

Впродовж п'ятниці, суботи та неділі «Vinnytsia Food Fest» палатиме в Центральному Парку щодня!
Протягом трьох днів з 12:00 до 22:00 приходьте на «Vinnytsia Food Fest», щоб посмакувати життям! Свято проводиться за підтримки міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради.

Вінниця - місто смачних традицій!


Вік

6+


Телефон

+38 (073) 005 80 08


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Хлібна, 1 (Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці)