ВБФ "Дитячий світ"

ВБФ "Дитячий світ"


Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ"

Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" засновано у січні 2006 року. 

Головною метою діяльності фонду є здійснення посередництва між меценатами і проблемами, пов’язаними із життям і здоров’ям дітей в Україні з метою їх вирішення. Фонд забезпечує акумуляцію і ефективне використання отриманих благодійних коштів з метою досягнення максимального ефективного результату. Зокрема,  вже більше 7 років "Дитячий світ" реалізує довгострокову програму по боротьбі із дитячою смертністю - допомагає обладнати необхідним медичним обладнанням дитячим медичним закладам.

Напрямки діяльності фонду:

 1. Реалізація цільових програм, спрямованих на турботу про здоров’я українських дітей. Впровадження комплексу заходів, спрямованих на максимальне зниження рівня дитячої смертності в Україні. Залучення добровільних пожертв громадян, кому небайдужа доля хворих дітей, для реалізації благодійних програм з метою оптимізації діяльності дитячих медичних закладів.

 2. Здійснення широкого спектру заходів, спрямованих на духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток молодого покоління України.

 3. Популяризація і культивування в українському суспільстві ідей особистого і корпоративного благодійництва як способу вирішення актуальних проблем суспільного розвитку.

Місія благодійного фонду "Дитячий світ" ґрунтується на тому, щоб кожна кампанія чи акція, проведена фондом, надавала реальну допомогу дітям, які її потребують, а також сприяла зростанню інформованості населення про найбільш гострі проблеми здоров’я дітей. Усі пожертви, які надходять у благодійний фонд, є цільовими, тобто зібрані кошти використовуються для реалізації конкретних благодійних програм.

Партнерами фонду "Дитячий світ" є Group DF, банк "Надра", холдінг "Ostchem", Фан-клуб ФК "Динамо" (Київ), "Gorizon Capital", Центр дитячої кардіології і кардіохірургії, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, телеканал "Інтер", Київська дитяча Академія мистецтв, 25 обласних дитячих лікарень, 47 інтернатів і дитячих будинків у всіх областях України, більше 20 музеїв та ін. Окрім того, фонд співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством у справах сім’ї, молоді і спорту, Міністерством соціальної політики України, засобами масової інформації, низкою недержавних громадських організацій.

 

Програми Фонду

ВБФ "Дитячий Світ" проводить благодійні програми у сферах сприяння розвитку дитячої медицини, розвитку культури, популяризації дитячого та молодіжного спорту та інші, зокрема:

1) програму зі зниження рівня дитячої смертності в Україні "Здорові діти у щасливій країні" (спільно із Міністерством охорони здоров’я України). У рамках програми 17 обласних дитячих лікарень отримали комплекти медичного обладнання. На базі Черкаської обласної дитячої лікарні створено Центр допомоги дітям, хворим на ДЦП.

2) програму надання шефської допомоги інтернатам та дитячим будинкам, Центру  дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України;

3) програму плекання творчих і пізнавальних здібностей дітей. У рамках програми вже декілька років проводиться масштабний проект – Всеукраїнський мистецький фестиваль «Шлях до Тараса»;

4) програму технічної допомоги неприбутковим організаціям, метою якої є сприяння зміцненню інститутів громадянського суспільства в Україні;

5) програму оздоровлення дітей і родинного відпочинку. У рамках програми протягом останніх двох років фонд проводить оздоровчий табір «Велика гра», у якому взяли участь понад 5 тис.дітей;

6) програму розвитку волонтерського руху;

7) програму популяризації національного футболу (спільно із Фан-клубом ФК "Динамо" (Київ);

8) програму розвитку фінансової грамотності дітей і молоді.

Протягом 2006-2018 років фонд залучив для реалізації програм понад 15,5 млн.грн.

В цілому фонд "Дитячий світ" планує проведення низки проектів, які сприятимуть підвищенню якісного рівня охорони здоров’я дітей в Україні, відродженню і популяризації меценатства та реалізації стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні.


Контакти

+38 (067) 524 77 11
dytsvit_fond@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ