Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація українсько-канадського фольклорного ансамблю “Viter” (м. Едмонтон, Канада)

Презентація українсько-канадського фольклорного ансамблю “Viter” (м. Едмонтон, Канада)


10 липня Агенція PRO Production Ukraine та благодійний фонд Начального Пластуна Любомира Романкова запрошують до парку ім.Т. Шевченка та Будиночку Святого Миколая (м.Київ) на презентацію українсько-канадського фольклорного ансамблю “Viter” (м. Едмонтон, Канада).

 

Український фольклорний ансамбль пісні і танцю “Viter” відвідає Україну та виступить у Києві 24 липня з нагоди 25-ої річниці Незалежності України та 125-ої річниці переселення українців до Канади.
 


У програмі заходу:

  • виступи співаків і танцюристів;
  • конкурси та вікторини;
  • розваги для дорослих і дітей;
  • майстер-класи з малювання та хореографії;
  • хореографічний флеш-моб.

 
Запрошуються на свято у київський Парк Шевченка представників ЗМІ, киян та гостей міста.
 
 
Український фольклорний ансамбль пісні і танцю “Viter” був заснований двадцять років тому в канадському місті Едмонтон, і спочатку існував в якості танцювальної групи всесвітньовідомої хореографічної школи Шумка (Canada's Ukrainian Shumka Dancers). Та згодом танцюристи виокремилися в самостійний творчий колектив з оригінальними масштабними костюмованими постановками, власним хором та оркестром.

У своїх виступах “Viter” поєднує українське традиційне народне мистецтво з сучасними мотивами. Тому його постановки з незмінним успіхом сприймаються у всьому світі як живі історії, близькі і зрозумілі кожному глядачеві. Художнім керівником ансамблю є Таша Орисюк. Балетмейстери – Теренс Вартон та Стефан Пахолок, керівник хору – Леся Погорецька.

Сьогодні “Viter” широко відомий не тільки в Канаді, але й далеко за її межами. Колектив активно гастролює, популяризуючи українську культуру у світі. Його виступи із захопленням сприймали глядачі Бразилії, Аргентини, Хорватії, Угорщини та Австрії. До України “Viter” приїжджає із концертами уп’яте.
 
 
Контакти організаторів:
+38 097 223 42 35, Дмитро Сорич
+38 067 524 77 11, 095 67 68 345, Сергій Летенко


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (067) 524 77 11


Посилання


Адреса

Київ