Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка в рамках проекту "Майстерня Ірини Савчук"

Виставка в рамках проекту "Майстерня Ірини Савчук"


Вінницький обласний художній музей запрошує на виставку в рамках проекту "Майстерня Ірини Савчук"

 

Виставка "Нитка, що пов'язує", яка проходитиме в рамках мистецької програми "Майстерня Ірини Савчук", є продовженням широкомасштабного проекту "Музей гончарства відкриває нові імена".
Виставка презентує близько 30 студентських робіт, які відображають різні напрямки народного мистецтва, а також варіації їхнього сучасного потрактування. Особливе місце в експозиції займає подільська вишивка, рушники, виконані у традиційних техніках качалочка, штапівка, низинка.
Провідним символом виставки є невидима нитка, що пов'язує минуле, суще і майбутнє - це та традиція, яка передається від покоління до покоління, без неї неможливий подальший розвій народного мистецтва, і роботи юних майстринь доводять, що цей зв'язок є і сьогодні.
Представлені експонати виконані на заняттях у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського під керівництвом та за участі викладача кафедри дисциплін декоративно-естетичного напрямку Ірини Савчук, чиї авторські роботи знаходяться в приватних колекціях США, Канади, країн Європи та Південної Америки, Росії, України. Життєве кредо Ірини Валеріївни - зберегти і розвинути творче обличчя кожної майстрині, відновити забуті традиційні види художньої вишивки, пропагувати їх красу та досконалість.

 

Інформація за телефоном: +38 (0432) 56-28-73.


Вік

0+


Телефон

+38 (0432) 56 28 73


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна 21